KFOP Aktualności

Aktualności

SZKOLENIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH


Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska serdecznie zaprasza na  szkolenie z zakresu obsługi Euroregionalnego Systemu Współpracy KFOP-int., które przeprowadzone zostanie w ramach realizowanego projektu pn. „Systemowy projekt sieciowy Euroregionu Karpackiego” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.
 

KFOP-int” jest zaawansowanym rozwiązaniem teleinformatycznym umożliwiającym sprawne zarządzanie wybranymi kategoriami działalności organizacji pozarządowych, w szczególności tych, które dotyczą działań zewnętrznych, promocji, zarządzania projektami oraz wdrażania i monitorowania strategii, czy pozyskiwania środków finansowych.  Korzystanie z aplikacji możliwie jest tylko dla wybranych organizacji pozarządowych zaangażowanych w działania Karpackiego Forum Organizacji Pozarządowych, którzy zarejestrują się na naszej stronie.

 

SZKOLENIE:

"Zarządzania informacją w ramach Euroregionalnego Systemu Współpracy"

 

MIEJSCE SZKOLENIA:
Sala Szkoleniowa w Hotelu Hetman
ul. Langiewicza 29 b,
35-085 Rzeszów
 
TEMATYKA SZKOLENIA:
1. Euroregionalny System Współpracy – obsługa systemu
2. Karpackie Forum Organizacji Pozarządowych jako platforma współpracy i wymiany doświadczeń pomiędzy samorządem a organizacjami pozarządowymi.
3. Źródła współfinansowania przedsięwzięć dotyczących partnerstw publiczno-pozarządowych.

 

GRUPA DOCELOWA:
Przedstawiciele organizacji pozarządowych - 120  uczestników
 

Szkolenie  przeprowadzonebędzie  przez trenerów firmy Ideo Sp. z o.o 

 


 

lista aktualności

Karpackie Forum Organizacji Pozarządowych

to otwarta transgraniczna platforma współpracy i wymiany doświadczeń utworzona w ramach Euroregionalnego Systemu Współpracy, umożliwiająca zarządzanie informacją pomiędzy graczami sektora publicznego i pozarządowego.

 

NEWSLETTER - ZAPISZ SIĘ

Aby zapisać się na nanewsletter KFOP oraz znaleźć się w bazie kontaktowej NGO Euroregionu Karpackiego wypełnij metryczkę.

Nasze strony

Partnerzy

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013
Copyright © 2019 KFOP
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: