KFOP Aktualności

Aktualności

Alpejsko-Karpackie Forum Współpracy - edycja 2013

 "Alpejsko-Karpackie Forum Współpracy" to kontynuacja zeszłorocznej inicjatywny podjętej przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska, mającej na celu promocję gospodarczą Karpat oraz wzbudzenie dyskusji na temat rozwoju regionu w oparciu o doświadczenie i sukcesy wysoko rozwiniętych górskich krajów Europy.

Głównym elementem wydarzenia będą Międzynarodowe Targi Karpackie, w których udział weźmie około 100 wystawców z różnych części Europy. Targom towarzyszyć będą panele dyskusyjne, koneferencje, wystawy, występy artystyczne oraz konkursy.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

 

WSTĘP WOLNY!

 

Udział wystawców współfinansowany przez Organizatora!

 

 

Szczegóły na stronie www.forum-karpackie.pl

lista aktualności

Karpackie Forum Organizacji Pozarządowych

to otwarta transgraniczna platforma współpracy i wymiany doświadczeń utworzona w ramach Euroregionalnego Systemu Współpracy, umożliwiająca zarządzanie informacją pomiędzy graczami sektora publicznego i pozarządowego.

 

NEWSLETTER - ZAPISZ SIĘ

Aby zapisać się na nanewsletter KFOP oraz znaleźć się w bazie kontaktowej NGO Euroregionu Karpackiego wypełnij metryczkę.

Nasze strony

Partnerzy

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013
Copyright © 2019 KFOP
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: