KFOP Aktualności

Aktualności

Pdkarpackie Forum Sekretarzy

W dniu 26 lutego 2014 roku  w Wyższej Szkole Zarządzania w Rzeszowie, ul. Mickiewicza 1 odbyło się kolejne spotkanie Podkarpackiego Forum Sekretarzy  działającego przy FRDL Podkarpackim Ośrodku Samorządu Terytorialnego, w którym na zaproszenie  Koordynator Forum Pani Elżbiety Markockiej uczestniczył Pan Dawid Lasek - Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Euroregion Karpacki. Tematem spotkania były kwestie związane z prawem pracy w tym najnowsze zmiany i nowelizacja ustawy o pracownikach samorządowych. Uczestnictwo w tym wydarzeniu stworzyło okazję do rozmów dotyczących  wizji rozwoju Euroregionu Karpackiego.  Pan Dawid Lasek przedstawił kierunki działań strategicznych Stowarzyszenia.

lista aktualności

Karpackie Forum Organizacji Pozarządowych

to otwarta transgraniczna platforma współpracy i wymiany doświadczeń utworzona w ramach Euroregionalnego Systemu Współpracy, umożliwiająca zarządzanie informacją pomiędzy graczami sektora publicznego i pozarządowego.

 

NEWSLETTER - ZAPISZ SIĘ

Aby zapisać się na nanewsletter KFOP oraz znaleźć się w bazie kontaktowej NGO Euroregionu Karpackiego wypełnij metryczkę.

Nasze strony

Partnerzy

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013
Copyright © 2021 KFOP
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: