KFOP Aktualności

Aktualności

MIĘDZYNARODOWE TARGI TURYSTYCZNE ITB Berlin 2014

W dniu 5 tego marca Pan Dawid Lasek, wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska na zaproszenie Ö.T.E. e.V. (Ecological Tourism in Europe) oraz Ministerstwa Turystyki Republiki Słowackiej wziął udział w największej w Europie imprezie turystycznej o charakterze wystawowo- targowym ITB w Berlinie. Wydarzenie to organizowane corocznie w kompleksach Berlin MESSE jest znakomitą okazją do spotkań z najważniejszymi i najlepszymi aktorami światowej turystyki. W kilkunastu halach wystawcy z całego świata prezentują swój potencjał turystyczny oraz lansują najnowsze trendy w zarządzaniu tą gałęzią gospodarki. W bieżącym roku honorowym gościem targów jest Meksyk. Uczestnictwo w targach Pana Dawida Laska wiązało się kolejną międzynarodową prezentacją Marki Karpackiej połączoną z dyskusją dotyczącą Strategii Zrównoważonej Turystyki w Karpatach opracowanej przez Ö.T.E. e.V. przy wsparciu WWF, CEEweb for Biodiversity oraz Sekretariat Tymczasowy Konwencji Karpackiej we Wiedniu. Podczas roboczego spotkania na słowackim stoisku narodowym przedstawiciele krajów karpackich zostali zapoznani ze stanem wdrażania Strategii Marki Karpackiej oraz poinformowani o dalszych działaniach w tym zakresie. W podróży do Berlina i w spotkaniu towarzyszył Wiceprezesowi SEKP Pan Michał Basiński - ekspert reprezentujący Kancelarię Doradczą Synergia z Lublina. Korzystając z okazji Pan Dawid Lasek odwiedził w polskim pawilonie stoisko Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, której wyjazd na berlińskie targi odbył się w ramach projektu dofinansowanego przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska z Funduszu "Study Tour" Programu "Alpejsko - Karpacki Most Współpracy"

lista aktualności

Karpackie Forum Organizacji Pozarządowych

to otwarta transgraniczna platforma współpracy i wymiany doświadczeń utworzona w ramach Euroregionalnego Systemu Współpracy, umożliwiająca zarządzanie informacją pomiędzy graczami sektora publicznego i pozarządowego.

 

NEWSLETTER - ZAPISZ SIĘ

Aby zapisać się na nanewsletter KFOP oraz znaleźć się w bazie kontaktowej NGO Euroregionu Karpackiego wypełnij metryczkę.

Nasze strony

Partnerzy

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013
Copyright © 2021 KFOP
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: