KFOP Aktualności

Aktualności

MIĘDZYNARODOWE TARGI

W dniach 13-14 września 2014 r. w rzeszowskiej Hali Podpromie odbędzie się III już edycja międzynarodowej imprezy targowo-konferencyjnej "Alpejsko-Karpackie Forum Współpracy". Jest to kontynuacja inicjatywny podjętej przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska, mającej na celu promocję gospodarczą Karpat oraz wzbudzenie dyskusji na temat rozwoju regionu w oparciu o doświadczenie i sukcesy wysoko rozwiniętych górskich krajów Europy.

 

Głównym elementem wydarzenia będą Międzynarodowe Targi, w których udział wezmą wystawcy  różnych części Europy. Targom towarzyszyć będą panele dyskusyjne, konferencje, wystawy, występy artystyczne oraz konkursy.

 

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu! Wkrótce więcej informacji!

 

Wszelkie informacje można uzyskać w Biurze Planu Partnerstwa, Informacji i Promocji:

tel.: 17 857 63 69

e-mail: lub

 

Zachęcamy do zapoznania się z relacją i opiniami na temat tegorocznej edycji Alpejsko-Karpackiego Forum Współpracy oraz do obejrzenia zdjęć, które dostępne są stronach internetowych www.alp-carp.com (katalogi Forum Współpracy i Galeria) i www.forum-karpackie.pl.

 

Raz jeszcze serdecznie Państwa zapraszamy do współpracy.
Więcej informacji w zakładkach Forum 2014 oraz Targi 2014.

 

lista aktualności

Karpackie Forum Organizacji Pozarządowych

to otwarta transgraniczna platforma współpracy i wymiany doświadczeń utworzona w ramach Euroregionalnego Systemu Współpracy, umożliwiająca zarządzanie informacją pomiędzy graczami sektora publicznego i pozarządowego.

 

NEWSLETTER - ZAPISZ SIĘ

Aby zapisać się na nanewsletter KFOP oraz znaleźć się w bazie kontaktowej NGO Euroregionu Karpackiego wypełnij metryczkę.

Nasze strony

Partnerzy

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013
Copyright © 2020 KFOP
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: