KFOP Aktualności

Aktualności

ZOSTAŁA URUCHOMIONA STRONA KARPACKIEGO FORUM ORGANIZACJI

Po 12 latach działalności Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska wraz z partnerskimi organizacjami z Polski, Słowacji, Ukrainy, Rumunii i Węgier inicjuje systemową  współpracę organizacji pozarządowych na obszarze Euroregionu Karpackiego. Inicjatywa ta instytucjonalizująca się pod nazwą „Karpackie Forum Organizacji Pozarządowych” jest działaniem wynikającym z misji Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska, którą jest tworzenie wspólnej przestrzeni społeczno- gospodarczej na obszarze Euroregionu Karpackiego. Realizacja Misji naszej organizacji uzależniona jest od zaprojektowania i wdrożenia skutecznych mechanizmów koordynacji współpracy podmiotów sektora publicznego, prywatnego i pozarządowego. Karpackie Forum Organizacji Pozarządowych jest właśnie takim mechanizmem, który chcemy oddać do dyspozycji organizacji III Sektora na obszarze Euroregionu.

Polecając Państwu niniejszą stronę zapraszamy do współpracy z nasza organizacją, która partnerstwo z organizacjami pozarządowymi traktuje jako warunek sukcesu i realizacji strategicznych celów Euroregionu w przyszłości.
 

lista aktualności

Karpackie Forum Organizacji Pozarządowych

to otwarta transgraniczna platforma współpracy i wymiany doświadczeń utworzona w ramach Euroregionalnego Systemu Współpracy, umożliwiająca zarządzanie informacją pomiędzy graczami sektora publicznego i pozarządowego.

 

NEWSLETTER - ZAPISZ SIĘ

Aby zapisać się na nanewsletter KFOP oraz znaleźć się w bazie kontaktowej NGO Euroregionu Karpackiego wypełnij metryczkę.

Nasze strony

Partnerzy

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013
Copyright © 2019 KFOP
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: