KFOP Aktualności

Aktualności

KONFERENCJA ZAMYKAJĄCA PROJEKT "SYSTEMOWY PROJEKT SIECIOWY EUROREGIONU KARPACKIEGO"

Celem konferencji jest podsumowanie realizacji projektu i przedstawienie jego efektów, w szczególności utworzonego przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska  Karpackiego Forum Organizacji Pozarządowych stanowiącego otwartą transgraniczną platformę współpracy i wymiany doświadczeń pomiędzy graczami sektora publicznego i pozarządowego.

Podczas Konferencji nastąpi również uroczyste ogłoszenie wyników „Konkursu na najlepszą transgraniczną inicjatywę pozarządową“ wraz z wręczeniem nagród oraz podpisanie Memorandum w sprawie przyjęcia  zasad sieciowej, partnerskiej współpracy pomiędzy NGO a JST w ramach Euroregionu Karpackiego.

 

Hotel Laborec
Ul. Duchnovicova
Medzilaborce, Słowacja

 


 

Pliki do pobrania

lista aktualności

Karpackie Forum Organizacji Pozarządowych

to otwarta transgraniczna platforma współpracy i wymiany doświadczeń utworzona w ramach Euroregionalnego Systemu Współpracy, umożliwiająca zarządzanie informacją pomiędzy graczami sektora publicznego i pozarządowego.

 

NEWSLETTER - ZAPISZ SIĘ

Aby zapisać się na nanewsletter KFOP oraz znaleźć się w bazie kontaktowej NGO Euroregionu Karpackiego wypełnij metryczkę.

Nasze strony

Partnerzy

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013
Copyright © 2019 KFOP
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: