KFOP Aktualności

Aktualności

Relacja z konferencji

 

Wydarzenie zrealizowano w ramach projektu „Systemowy projekt sieciowy Euroregionu Karpackiego”, który współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

 

Pomiędzy Stowarzyszeniem Euroregion Karpacki Polska  a  Stowarzyszeniem Euroregion Karpacki Słowacja-Północ podpisana została Deklaracja utworzenia Karpackiego Forum Organizacji Pozarządowych jako wyłącznego partnera reprezentującego organizacje pozarządowe działające na obszarze Euroregionu Karpackiego.  

Podczas konferencji odbyła się  uroczysta ceremonia ogłoszenia wyników i z wręczeniem nagród w ramach realizowanego przez Podkarpacki Ośrodek Samorządu Terytorialnego konkursu na  „Najlepszą Pozarządową Inicjatywę Transgraniczną” .   Zwycięską organizacją zostało Stowarzyszenie Lokalna Grup Działania „Dorzecze Wisłoka" z Zarszyna.

lista aktualności

Karpackie Forum Organizacji Pozarządowych

to otwarta transgraniczna platforma współpracy i wymiany doświadczeń utworzona w ramach Euroregionalnego Systemu Współpracy, umożliwiająca zarządzanie informacją pomiędzy graczami sektora publicznego i pozarządowego.

 

NEWSLETTER - ZAPISZ SIĘ

Aby zapisać się na nanewsletter KFOP oraz znaleźć się w bazie kontaktowej NGO Euroregionu Karpackiego wypełnij metryczkę.

Nasze strony

Partnerzy

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013
Copyright © 2019 KFOP
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: