KFOP Aktualności

Aktualności

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia uczniów podkarpackich szkół średnich oraz studentów podkarpackich uczelni wyższych do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych w ramach realizacji projektu "Młodzieżowa Agencja Pośrednictwa Pracy Wolontarystycznej i Staży".

 

Jeden cykl szkoleniowy obejmuje szkolenie z obsługi programów biurowych (6 godzin) - Sala komputerowa Quatro ul. Matejki 2 oraz wystąpień publicznych i autoprezentacji z naciskiem na rozmowy kwalifikacyjne (8 godzin) - Sala Konferencyjna Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska, ul. Rynek 5.

Najbliższa sesja szkoleniowa odbędzie się w dniach 16 - 17 listopada kolejna w dniach 23 - 24 listopada.

Szkolenia kończą się certyfikatem. Po szkoleniu istnieje możliwość odbycia bezpłatnej praktytyki w wybranej przez Państwa instytucji województwa podkarpackiego.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

 

Informacje i zapisy:

 

Koordynator projektu Mateusz Płaziak,

 

tel. 669 086 252,

 

email: mplaziak@karpacki.pl

Informację na stronie internetowej projektu www.yja.org.pl

 

lista aktualności

Karpackie Forum Organizacji Pozarządowych

to otwarta transgraniczna platforma współpracy i wymiany doświadczeń utworzona w ramach Euroregionalnego Systemu Współpracy, umożliwiająca zarządzanie informacją pomiędzy graczami sektora publicznego i pozarządowego.

 

NEWSLETTER - ZAPISZ SIĘ

Aby zapisać się na nanewsletter KFOP oraz znaleźć się w bazie kontaktowej NGO Euroregionu Karpackiego wypełnij metryczkę.

Nasze strony

Partnerzy

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013
Copyright © 2019 KFOP
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: