KFOP Aktualności

Aktualności

"Samorządowiec Profesjonalista"

W dniach 4-5 grudnia 2012 roku w ramach dofinansowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP projektu pod nazwa "Samorządowiec Profesjonalista" odbędzie się Międzynarodowa Konferencja poświęcona wspłpracy międzynarodowej samorządów terytorialnych w Europie.

Konferencja z założenia umożliwić ma szeroką wymianę doświadczeń związanych ze wspólpracą międzynarodową samorządów oraz innych organizacji.

Istotną część Konferencji stanowić będzie międzynarodowa dyskusja panelowa dotyczaca wyzwań, kierunków oraz konkretnych koncepcji współpracy międzynarodowej samorządów terytorialnych po 2013 roku.

lista aktualności

Karpackie Forum Organizacji Pozarządowych

to otwarta transgraniczna platforma współpracy i wymiany doświadczeń utworzona w ramach Euroregionalnego Systemu Współpracy, umożliwiająca zarządzanie informacją pomiędzy graczami sektora publicznego i pozarządowego.

 

NEWSLETTER - ZAPISZ SIĘ

Aby zapisać się na nanewsletter KFOP oraz znaleźć się w bazie kontaktowej NGO Euroregionu Karpackiego wypełnij metryczkę.

Nasze strony

Partnerzy

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013
Copyright © 2019 KFOP
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: