KFOP KFOP-int

KFOP-int

KFOP-int ESW

 To zaprojektowana i wdrożona aplikacja informatyczna umozliwiajaca zarzadzanie kontaktami w sieci, usprawnienie, automatyzację i standaryzację procesu zarządzania współpracą partnerów w ramach Karpackiego Forum Organizacji Pozarządowych, utworzona w zwiazku z realizacją  projektu „Systemowy projekt sieciowy Euroregionu Karpackiego”.

 

Podstawową korzyścią wynikającą ze stosowania systemu KFOP-int jest uporządkowanie spraw związanych z przechowywaniem i obiegiem dokumentów w organizacji/instytucji. Dzięki temu pracownik zyskuje kontrolę nad procesem, ma możliwość wprowadzenia jego automatyzacji, co pozwala na znaczne oszczędności czasowe. Pojawia się również możliwość pełnej kontroli procesu i weryfikacji efektywności pracowników. Najważniejszym atutem jest znaczne skrócenie czasu wyszukiwania wszelkich dokumentów.

 

Korzyści dla użytkowników systemu to m.in.:

  • szybki dostęp do wszystkich dokumentów, które znajdują się w jednym miejscu;
  • skuteczna kontrola przepływu informacji;
  • znaczące przyspieszenie wszystkich procesów biznesowych;
  • możliwość łatwego, zautomatyzowanego przydziału zadań dla poszczególnych działów i pracowników;
  • wzrost wydajności pracowników, dzięki uproszczonemu wyszukiwaniu informacji;
  • zminimalizowanie do zera możliwości zaginięcia dokumentów;
  • skrócenie czasu obiegu dokumentów.

 

 

KFOP ma stanowić swoisty „klub” organizacji pozarządowych, wobec którego stowarzyszenia Euroregionu Karpackiego definiują w ramach strategii potrzeby członków, określają zadania, realizują strumień przedsięwzięć, które ma im pomóc. Sama formuła Forum i cel powołania oraz jego rola względem innych tego typu inicjatyw jest przedmiotem wizji i przyszłości. Organizatorem i realizatorem działań forum mają być stowarzyszenia EK, w tym Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska i Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Słowacja-Północ, które poprzez określone procedury i zasoby mogą realizować zadania, ustalone w niniejszej strategii.

Forum jest także cenną platformą porozumienia dla organizacji pozarządowych. Eksperci zapraszani do uczestnictwa w systemie to doświadczenie osoby od lat zajmujące się problematyką III sektora, które doskonale znają szanse i trudności, z jakimi borykają się organizacje pozarządowe w codziennej rzeczywistości. Tematyka i zagadnienia omawiane w KFOP są bardzo różnorodne niemniej jednak tak dobierane, aby w jak najszerszym stopniu korespondowały z oczekiwaniami karpackiego sektora pozarządowego.
 

 

Karpackie Forum Organizacji Pozarządowych

to otwarta transgraniczna platforma współpracy i wymiany doświadczeń utworzona w ramach Euroregionalnego Systemu Współpracy, umożliwiająca zarządzanie informacją pomiędzy graczami sektora publicznego i pozarządowego.

 

NEWSLETTER - ZAPISZ SIĘ

Aby zapisać się na nanewsletter KFOP oraz znaleźć się w bazie kontaktowej NGO Euroregionu Karpackiego wypełnij metryczkę.

Wydarzenia

Dzisiaj jest: Wtorek, 21 Września 2021
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Nasze strony

Partnerzy

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013
Copyright © 2021 KFOP
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: